Skip to content Skip to footer

Deň zdravia v Optike Olympia

Zdravie je nesmierne dôležitou súčasťou našich životov a podľa toho by sme si ho mali vážiť. Preto sme si v Optike Olympia pripravili pre našich zákazníkov niečo výnimočné ku Dňu zdravia. Chceme Vám predstaviť náš špeciálny deň zdravia, ktorý sa bude sústrediť (nielen) na ženské zdravie.

Zaujímavý program počas dňa

Počas celého dňa čakáme zaujímavých hostí, ktorí nám odprezentujú svoje služby a produkty priamo v našej optike. Medzi našimi hosťami bude Alicka Černá, ktorá Vám poskytne odborné poradenstvo v oblasti ženského zdravia a Martinka Šírová, ktorá vám zmeria krvný tlak a spraví s vami taktiež dermatokorektívnu konzultáciu.

Ďalej na vás čaká aj profesionálna diagnostiku zraku, zmeriame percentuálnu výkonnosť oka, otestujeme farbocit a tiež vaše priestorové a binokulárne videnie. Taktiež sa môžete tešiť aj na zľavy až vo výške 50% a samozrejmosťou je chutné občerstvenie a nejaké tie darčeky. Objednaní zákazníci budú uprednostnení (ZADARMO objednanie na 0944 097 832)

Preto ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako sa môžete starať sa o svoje zdravie ešte lepšie, pridajte sa k nám v tento špeciálny deň. Naši odborníci Vám radi poskytnú podrobné informácie a zodpovedia Vaše otázky.

Tešíme sa na Vás na Pribinovej 43/12 v Malackách a dúfame, že sa stanete súčasťou našej komunity zdravia a krásy.

Nájdite si chvíľku pre seba!

Kontakt

Adresa

Pribinova 12/43Malacky

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 10:00 - 17:30So: 9:00 - 11:30


    Best Choice for Creatives

    This Pop-up Is Included in the Theme

    Purchase Reprizo