Skip to content Skip to footer

Dioptrické okuliare

U nás si môžete vybrať z množstvo kvalitných, krásnych okuliarových rámov, pri ktorých výbere Vám radi pomôžeme, v prípade potreby vyšetríme a poradíme aj s povrchovými úpravami dioptrických šošoviek, tak aby vyhovovali Vašim požiadavkám. S našimi okuliarmi budete nielen dobre vidieť, ale aj dobre vyzerať.

Multifokálne
okuliarové šošovky

Multifokálne šošovky sú pre zákazníkov, ktorí potrebujú okuliare do diaľky aj na blízko a nechcú byť počas dňa obmedzovaní striedaním okuliarov.

Okuliarové šošovky

Pri výbere okuliarových šošoviek je dôležité v prvom rade poznať hodnotu Vašich dioptrií a to, na čo budete okuliare používať. Pri práci s počítačom odporúčame šošovku s modrým antireflexom, ktorá pohlcuje modrofialové žiarenie z obrazovky. Pri dlhodobom šoférovaní sú vhodné okuliarové šošovky Eyedrive, ktoré vďaka technológií Reflect Control zamedzujú odleskom od protiidúcich áut a poskytujú jasné videnie počas celého dňa aj v noci bez ohľadu na počasie. 

Pracovné šošovky sú určené pre ľudí, ktorí trávia veľa času v interiéri. To znamená, že potrebujú okuliare  do diaľky aj na blízko a nechcú byť počas dňa obmedzovaní striedaním okuliarov.

Kontakt

Adresa

Pribinova 12/43Malacky

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 10:00 - 17:30So: 9:00 - 11:30


    Best Choice for Creatives

    This Pop-up Is Included in the Theme

    Purchase Reprizo