Kontaktné šošovky - Optika Olympia ...

Kontaktné šošovky
a príslušentvo

Potrebujete nové šošovky, pomoc s prvou aplikáciou, roztok, alebo umelé slzy, či kvapky? Pre “šošovkárov” máme všetko, čo by ste mohli potrebovať.

Kontaktné šošovky sú malý zázrak, ktorý uľahčuje život ľuďom s očnou chorobou. Český vedec Otto Wichterle sa zaslúžil o vynález materiálu nazývaného hydrogél, z ktorého sa vyrábajú mäkké kontaktné šošovkya ľudia po celom svete si vďaka tomuto vynálezu môžu užiť svoje aktivity bez obmedzovania dioptrickými okuliarmi.

Celoročné akcie
na šošovky Alcon!

Príďte do Optiky Olympia a využite našu akciu 3+1 na mesačné šošovky Alcon Hydraglyde, alebo 4+1 na šošovky Alcon Total! 

Slúžia predovšetkým ku korekcii krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizmu a presbyopie.

Samozrejme u nás nájdete aj roztoky ako RENU ADVANCED, OPTI-FREE- puremoist, alebo aj zvhlčujúce kvapky do očí Systane Hydration a Systane Complete.

V našej optike toho nájdete oveľa viac,
než len kontaktné šošovky

V našej optike objavíte nielen rozsiahlu ponuku kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim, ale rozširujeme vaše možnosti aj o exkluzívne dioptrické a slnečné okuliare od popredných svetových výrobcov.

A k tomu všetkému ešte aj super akcie a zľavy!

  • Meranie zadarmo pri kúpe okuliarov
  • Viac ako 1500 okuliarov skladom
  • Značkové okuliare od 25€
  • Odborné poradenstvo

Prvá aplikácia
kontaktných šošoviek

Pri prvej aplikácii kontaktných šošoviek u nás, dostanete podrobnú inštruktáž, počas ktorej vám ukážeme všetky postupy od rozbalenia šošoviek cez manipuláciu s nimi, aplikovanie a vyberanie až po ich uschovanie a starostlivosť. V rámci inštruktáže dostanete skúšobný párom šošoviek, ktorý dostanete zadarmo k vyšetreniu.

Už za 50€!

Aktuálne zľavy a akcie

Vitajte v našej sekcii plnej výhodných ponúk a zľiav, ktoré sme pre vás pripravili!

Neváhajte a využite naše akčné ponuky ešte dnes!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.