Dioptrické okuliare - Optika Olympia ...

Dioptrické
okuliare

Vyberte si z tisícov dizajnových rámov a certifikovaných skiel od EssilorLuxottica s mnohými vylepšeniami, ako je filter modrého svetla, slnečné šošovky, fotochromatické sklá a mnoho ďalších. 

Dioptrické okuliare sú korekčnou pomôckou zraku, z ktorej sa stala významná súčasť outfitu. Pri výbere preto treba zvážiť okrem správne nastavených dioptrií aj materiál a vzhľad dioptrických okuliarov.

DIOPTRICKÉ OKULIARE

Multifokálne a Eyezene sklá

Vhodné pre ľudí po 40-ke, ktorí nosia okuliare na diaľku a robí im problém čítanie. Takáto šošovka ponúka ostré videnie na všetky vzdialenosti a to v jedných okuliaroch.

PC alebo kancelárské sklá

Tieto sklá Vám vyriešia ostré videnie v rámci kancelárie, pozerania na PC a na čítanie. Je to komplexná šošovka, ktorá koriguje a chráni Vaše oči špeciálnou úpravou pred žiarením z počítačov a umelých osvetlení.

Detské sklá pre myopov

Najnovšie sklá v oblasti detskej oftalmológie, ktoré dokážu kontrolovať nárast detskej myopie (mínusové dioptrie) o 67% a zabezpečia zdravšie oči pre budúcnosť Vašich ratolestí.

Záleží nám
na vašom zraku

Ponúkame vám bohatý sortiment okuliarov, zahŕňajúci prvotriedne služby od prvej aplikácie kontaktných šošoviek, cez predaj, až po profesionálne vyšetrenie zraku. Nechýba ani oprava a servis okuliarov. Všetky tieto služby sú dostupné na jednom mieste, pod našou strechou, aby sme vám uľahčili starostlivosť o váš zrak.

Navyše, pravidelne pre vás pripravujeme atraktívne akcie a zľavy, aby ste si mohli dopriať kvalitu, ktorú si zaslúžite, za ešte príjemnejšie ceny.

  • Meranie zadarmo pri kúpe okuliarov
  • Viac ako 1500 okuliarov skladom
  • Značkové okuliare od 25€
  • Odborné poradenstvo
  • celoročné akcie pre firmy

Aktuálne zľavy a akcie

Vitajte v našej sekcii plnej výhodných ponúk a zľiav, ktoré sme pre vás pripravili!

Neváhajte a využite naše akčné ponuky ešte dnes!

Značky od
svetových výrobcov

Najkvalitnejšie
dioptrické sklá

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.